Volkswagen Jetta
1.2 TSI Comfortline | trekhaak | climate & cruise control | nette goed onderhouden |
Direct kopen, basisprijs: € 4.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.449,-
LEASEPRIJS: € 73,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 889,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Jetta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Comfortline | trekhaak | climate & cruise control | nette goed onderhouden | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 juni 2011 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 202.787 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 73,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 64-RNG-8 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.205 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor adaptief
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto & Apple carplay tegen meerprijs mogelijk
- Radio-CD/MP3 speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR